Restaurace

Historie a profil restaurace na Lavičce

Zahradní restaurace lavička

Vážení a milí hosté. Naleznete u nás příjemné a vlídné prostředí k setkávání u dobrého jídla a pití . Nabízíme posezení v rozlehlé venkovní zahradě která láká v létě k posezení pod stromy a zimní zahradu plnou zeleně.

V útulném vstupním prostoru za zimních večerů oceníte teplo zapáleného krbu, pro setkání s přáteli či oslavu můžete využít také salonek v přízemí. Pochutnat si u nás můžete na pestré nabídce specialit mezinárodní i české kuchyně, zajímavá jídla si u nás rádi dají i příznivci vegetariánských pokrmů. V naší kuchyni nenaleznete polotovary ani instantní dochucovací prostředky či vývary. Suroviny používáme pokud možno čerstvé, naši kuchaři připravují pravidelně nabídky pokrmů ze sezónních surovin.

Stálý jídelní lístek doplňuje denní obědové menu. K dobrému jídlu patří i dobré nápoje a pivo z rodinného pivovaru Bernard Vás určitě nezklame. S výběrem vín tuzemských i zahraničních Vám pomůže ochotný a znalý personál, velkou oblibu si také získaly naše domácí limonády.

Naším přáním a cílem je abyste se u nás cítili dobře a rádi se na Lavičku vraceli.

Akce a oslavy

Pro setkání s přáteli, firemní akce, rodinné oslavy či promoce si u nás můžete vybrat místa která Vám budou vyhovovat.
Naše kapacita je dostatečná pro rezervace do 15 osob v hlavních prostorech podniku, salonek v přízemí je určen pro 22 hostů.

V letní sezóně oceníte posezení na naší krásné venkovní zahrádce kde lze připravit stoly pro skupinku do 15 osob. Pro rezervaci deseti a více míst žádáme obvykle vratnou zálohu 1000,-Kč na rezervaci. V případě že si nevyberete z našeho stálého ani sezónního jídelního lístku sestavíme menu podle Vašich představ. V prostoru salonku lze také připravit teplé i studené rautové pohoštění.